Pratite najnovije objave preko RSS kanala - Kazup - Prijava / Odjava


Kontaktirajte nas -> Email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. - Tel. centrala: +385 47 666 111

OBAVIJESTI

 izvjesca zupana Baner1

baner-otvoreni proracun

proracun baner kazup

STUDIJA PROMETNOG  Baner

 

POSUDIONICA pomagala baner2

 

 

Josip Šafar, dipl. oec.

zamjenik župana Karlovačke županije


Struka: diplomirani ekonomist
Datum i mjesto rođenja: 25. rujna 1958. godine u Rečici kraj Karlovca
Nacionalnost: Hrvat
Državljanstvo: Hrvatsko
Bračno stanje: oženjen, dvoje djece

Obrazovanje:
Srednja škola: Gimnazija Dr. Ivan Ribar u Karlovcu
Fakultet: završen Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, smjer Financijsko - računovodstveno - bankarski

Radna iskustva:
- 1985. do 1990. godine   - Jugoturbina trgovina i inženjering - rukovoditelj financija
- 1990. do 1993. godine   - Uprava društvenih prihoda Općine Karlovac - direktor

- 1993. do 2004. godine   - Ministarstvo financija Republike Hrvatske i to:
                                       od 01.06.1993. do 31.07.2000. godine
                                       - Načelnik postaje Financijske policije karlovačke županije
                                       od 31.07.2000. do 12.10.2001. godine
                                       - viši inspektor u Financijskoj policiji
                                       od 12.10.2001. godine
                                       - upravni savjetnik za Ovrhu u Poreznoj upravi Područni ured Karlovac,
                                       a od 01.10.2003.godine
                                       - viši upravni savjetnik za ovrhu
                                               
-01.01.2006. godine         - Vodovod i kanalizacija d.o.o. Karlovac - direktor

Političke aktivnosti:
- Član Gradskog poglavarstva Grada Karlovca u 2 mandata
- Predsjednik Odbora za proračun i financije Županije Karlovačke 2005. - 2009.
- Predsjednik Povjerenstva za duhovnu obnovu Karlovačke županije, županijski vijećnik i predsjednik Kluba vijećnika HDZ-a 2005. -2009.
- član Odbora za izbor i imenovanje Karlovačke županije 2005. -2009.



Ivan Banjavčić, dipl. ing. agr.

zamjenik župana Karlovačke županije


Struka: diplomirani inženjer agronomije
Datum i mjesto rođenja: 16.04.1958. godine u Dugoj Resi
Nacionalnost: Hrvat
Državljanstvo: Hrvatsko
Bračno stanje: oženjen, dvoje odrasle djece

Obrazovanje:
Srednja škola: završio Gimnaziju u Dugoj Resi
Fakultet: završen Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Radna iskustva:
- 1981. do 2001. godine   - Karlovačka pivovara
- 2001. do 2005. godine   - gradonačelnik grada Duga Rese
- nakon toga zaposlen na obiteljskom gospodarstvu za proizvodnju grožđa i vina do 2007. godine
- 2007.  godina        - Javna ustanova za zaštitu prirodnih vrijednosti Karlovačke županije
- 2008. godina         - Hrvatski zavod za poljoprivredno savjetodavnu službu, podružnice za Karlovačku županiju - stručni savjetnik

Političke aktivnosti
Član HSS od 1995. godine



Siniša Ljubojević, struč. spec. ing. el.

zamjenik župana Karlovačke županije


Struka: stručni specijalist inženjer elektrotehnike
Datum i mjesto rođenja: 5.10.1979. godine u Ogulinu
Nacionalnost: Srbin
Državljanstvo: Hrvatsko
Bračno stanje: neoženjen

Obrazovanje:
Srednja škola: Obrtnička i tehnička škola Ogulin
Fakultet: Tehničko veleučilište u Zagrebu

Radna iskustva:
- 2007. do 2013. godine   - HEP ODS d.o.o. Elektra Karlovac
- 2009. do 2013. godine   - zamjenik gradonačelnika Grada Ogulina

Političke aktivnosti
Član SDSS-a

Copyright by Kazup.hr (2009) - Sva prava pridržana - Email: info@kazup.hr - Tel./Fax: +385 47 666 111 - Dizajn i izrada: Infostudio.hr - Održava: Triton IT